Atsauksmes

📲 ZVANIET (+371)-28-65-11-93
💬 WHATSAPP (+371)-23-77-17-64

KLIENTU ATSAUKSMES

Vēlamies jūs informēt, cik ļoti apmierināti bijām ar jūsu lieliski veikto datu apmaiņas kļūdu labojumu starp mūsu uzņēmuma rīcībā esošām dažādām SCADA, kā arī ERP programmatūras platformām un automatizācijas ierīcēm. Jūs ļoti mums palīdzējāt, un mēs labprāt izmantosim jūsu pakalpojumus arī nākotnē.
Vilis, enerģētikas nozares uzņēmuma valdes priekšsēdētājs

Tā kā manā pārziņā ir mājsaimniecība, man ārkārtīgi svarīga ir precizitāte un ātrums, īpaši, kad gatavoju maltītes savam vīram uzņēmējam un bērniem. Jūsu komanda ne tikai operatīvi atjaunoja elektroapgādi, bet salaboja sadegušo kontaktu un novērsa paaugstinātu ugunsgrēka risku. Ceram uz turpmāku sadarbību ar jums.
Ilze, mājsaimniece

Paldies par vislabāko servisa pakalpojumu, kādu jebkad esam saņēmuši alternatīvās enerģijas ražošanas un energoefektīvas ūdens apgādes jomā. Uz mūsu jautājumiem jūs atbildējāt nekavējoties un profesionāli, strādājāt ātri un spējāt tikt galā ar ļoti specifiskām mūsu ģimenes kaprīzēm inovatīvo tehnoloģiju jomā. Vēlreiz paldies!
Aleksandrs, lielformāta reklāmas ražošanas uzņēmuma īpašnieks

Es pārliecinājos, ka jūsu elektronikas eksperti ar savu darbu apliecina visdziļāko izpratni profesionālas audio, video un gaismas tehnikas remontu jomā, ar kādu līdz šim esam sastapušies, un jūsu darbinieki vienmēr bija pieklājīgi un izpalīdzīgi. Liels paldies!
Varis, koncertu skaņas un gaismas efektu tehniķis

Nav viegli atrast pasaules standartiem atbilstošus elektroinstalācijas ekspertus par saprātīgu cenu, kad sistēmas izveide jau pabeigta. Taču jūs nodrošinājāt patiesi noderīgus jaunu audiovizuālo tehnoloģiju integrēšanas risinājumus, novēršot visas esošās instalācijas elektroapgādes tīkla kvalitātes problēmas, kā arī gan izstarotos, gan inducētos elektromagnētiskos traucējumus. Paldies par jūsu lielisko pakalpojumu.
Imants, melomāns

Jūsu komanda ir sevi pierādījusi kā fantastisks partneris telemetrijas jomā. Jūs apmierinājāt un pārspējāt mūsu gaidas, un mēs ceram uz turpmāku sadarbību, integrējot arvien jaunas mājas sistēmas ergonomiskai vadībai ar viedtālruni.
Boriss, informācijas tehnoloģiju analītiķis

Jūsu izcilie pasaules līmeņa elektroenerģijas patēriņa audita un ēkas energoefektivitātes palielināšanas risinājumi un milzīgā apņēmība padara jūs par vienu no mūsu nozīmīgākajiem partneriem ēku apsaimniekošanā un mūsdienīgā energoresursu pārvaldībā. Sirsnīgi pateicamies par ieguldīto darbu un ceram, ka sekmīgā sadarbība turpināsies!
Artūrs, nekustamo īpašumu apsaimniekotājs un attīstītājs

Jūsu inženieri bija vislabākie enerģijas pārvaldības jomas speciālisti, ar kādiem jebkad esam sadarbojušies,— darbs tika izpildīts ātri un nevainojami precīzi. Tagad mēs uzskatām jūs par savu stratēģisko partneri un vēlamies turpināt sadarbību ar jums.
Jekaterina, liela uzņēmuma ražošanas vadītāja

Jūsu elektromontāžas pakalpojumu augstā kvalitāte apvienojumā ar rūpīgu, uzmanīgu elektroinstalācijas un automatizācijas darbu, augstu mērījumu precizitāti un nevainojamu komunikāciju bija tas, ko mums vajadzēja. Nemaz nerunājot par ārkārtīgi ātro darba izpildes laiku! Sirsnīgs paldies par padarīto.
Ginta, robotizētas ražotnes īpašniece

Biju ļoti patīkami pārsteigts par jūsu veiktajām elektrosadales automātslēdžu selektivitātes korekcijām, patērētāju simetriskas slodzes sadalījuma risinājumu, nelineāras slodzes patērētāju rādīto harmoniku filtrācijas augsto efektivitāti, optimālu reaktīvās jaudas kompensāciju, darba izpildes ātrumu, kā arī jūsu draudzīgo attieksmi un profesionāli sniegto pakalpojumu kopumu. Patiešām liels paldies.
Jānis, elektriķu amata meistaru biedrības pārstāvis

Nudien pārliecinājos, ka elektroapgādes tīkla parametru kvalitātes trūkumu ietekmi ir iespējams samazināt līdz absolūtam minimumam, lietojot pārdomātu inženiertehnisko risinājumu kompleksu. Pateicos jums!
Daumants, saldumu ražotnes akcionārs

KLIENTA ATSAUKSMES VEIDLAPA

Lūdzam sniegt atsauksmi, aizpildot klienta atsauksmes veidlapu. Paldies!

* Obligāti norādāmie lauki.

Elektriķis Rīgā +/-80 km un avārijas elektriķa pakalpojumi ⌁

© „ELEKTRODARBI” komanda (elektriķa pakalpojumi, elektriķis Rīgā), 1991-2022

Facebook LinkedIn